درباره گروه کلوین تهویه

سرعت در ارائه خدمات

مجموعه کلوین تهویه در کنار شما عزیزان است تا تمامی مشکلات انواع کولر گازی ها و پکیج را با دقت و سرعت تمام بر طرف نماید.
کلوین تهویه ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

متخصصان با تجربه

کلوین تهویه با بیش از 10 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده به صورت 24 ساعته و تمام وقت در خدمت همشهریان عزیز در تهران می باشد.
مجموعه ی کلوین تهویه از بهترین و حرفه ای ترین تعمیر کاران کولر گازی اسپیلت  و پکیج جهت تعمیرات و سرویس انواع مارک های کولر گازی اسپیلت و پکیج  استفاده می کند.
همچنین کلوین تهویه از نصاب های مجرب و ماهری جهت نصب کاملاً تخصصی و دقیق انواع برند های کولر گازی اسپیلت و پکیج  بهره می برد.

آموزش

مجموعه ی کلوین تهویه با کمال میل آمادگی دارد کامل ترین فیلم های آموزشی تعمیرات و سرویس  کولر گازی اسپیلت و پکیج خود را با کاربران و تعمیر کاران به اشتراک بگذارد.
هدف ما از قرار دادن آموزش های کامل تعمیرات و سرویس کولر گازی اسپیلت و پکیج، بالا بردن دانش و اطلاعات شما کاربران عزیز می باشد تا حتی المقدور ایرادات عمومی توسط خود شما دوستان برطرف شود و نیاز به تماس با تعمیر کار نباشد.

طیف وسیع خدمات

در بخش تعمیرات و سرویس انواع کولر گازی اسپیلت و پکیج می توانید با تکیه بر دانش و تخصص تعمیر کاران ما بهترین و با کیفیت ترین خدمات حوزه ی تعمیرات کولر گازی و پکیج و هم چنین سرویس کولر گازی اسپیلت و پکیج را دریافت کنید.
در این خصوص لازم به ذکر است که مهم نیست شما، کاربر کدام مدل یا برند از انواع کولر گازی ها و پکیج های موجود در بازار هستید این مرکز جامع به طور کاملاً تخصصی از عهده تعمیر و سرویس انواع کولر گازی اسپیلت و پکیج بر می آید.
مجموعه کلوین تهویه سرویس های دوره ای تخصصی را برای بهبود کارایی کولر گازی و پکیج ارائه می دهد و به طور کلی صفر تا صد خدمات این حوزه را حمایت و پشتیبانی می کند.

کولر گازی
پکیج دیواری

تضمین خدمات و ارائه فاکتور

تمامی تعمیرات و سرویس کولر گازی و پکیج تضمین شده و همراه با ارائه فاکتور می باشد.
خدمات شامل:
تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی اسپیلت
تعمیرات، سرویس و نصب پکیج
انواع مارک ها
کولر گازی اسپیلت: ال جی، اجنرال، جنرال، سامسونگ، گری، ایران رادیاتور، اسنوا و …
پکیج: ایران رادیاتور، بوتان، فرولی و …

شبکه خدمات
مناطقی از شهر تهران که مجموعه ی کلوین تهویه در آنجا خدمات نصب ، تعمیر و سرویس انواع کولر گازی اسپیلت و پکیج را ارایه می دهد شامل:
تعمیر سرویس و نصب انواع کولر گازی اسپیلت و پکیج در غرب تهران
تعمیر سرویس و نصب انواع کولر گازی اسپیلت و پکیج در شمال تهران
تعمیر سرویس و نصب انواع کولر گازی اسپیلت و پکیج در شمال غرب تهران
مناطق 1 ، 2 ، 3 ، 5 ، 21 ، 22  تهران
مانند : پونک، شهرک غرب ، ونک ، شهر زیبا ، جنت آباد ، مرزداران ، دهکده المپیک ، قلهک ، صادقیه ، ستار خان، چیتگر، سعادت آباد ، فرشته ، فرمانیه و …

09122130600

راه های ارتباطی ما

09125950602

فهرست